Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Kłosów - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Jagielnica

Jagielnica(Kłosów + 20 km)

449 000 zł65 m² 6 907,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 683 m²

Jagielnica l Dolny Śląsk l Powiat strzeliński Blisko Ziemi Nyskiej i Ziemi Ząbkowickiej Dom rekreacyjny całoroczny l W otoczeniu lasów Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Brzeg

Brzeg(Kłosów + 12 km)

499 000 zł70,50 m² 7 078,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:185 m²

Teraz jest idealny moment, aby podjąć decyzję. Zostały już ostatnie 4 domy W stanie deweloperskim na osiedlu - domy nr 5/1, 5/2, 6/1, 6/2. Zielona Lubsza to nowoczesne osiedle eko domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Brzeg

Brzeg(Kłosów + 12 km)

1 189 000 zł164,87 m² 7 211,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Nowoczesny Dom Marzeń komfort, styl i technologia. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu, który łączy elegancję, styl i funkcjonalność. Zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Strzelin

Strzelin(Kłosów + 19 km)

730 000 zł123 m² 5 934,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:75 m²

Poszukujesz domu z ogrodem w bliskiej odległości od terenów zielonych, a zarazem nie chcesz tracić udogodnień związanych z mieszkaniem w centrum miasta? Mamy idealna propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Małujowice(Kłosów + 6 km)

1 139 000 zł165 m² 6 903,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 165 m , zlokalizowany blisko Brzegu! Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Brzeg

Brzeg(Kłosów + 12 km)

370 000 zł80 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni ok. 80m2, zlokalizowany w Brzegu, stanowiący część zwartej pierzei z kamienicą. Idealnie sprawdzi się jako lokal pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Domaniów

Domaniów(Kłosów + 17 km)

450 000 zł365 m² 1 232 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:746 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym położona w miejscowości Domaniów. Jest to duży, stary budynek o charakterze mieszkalno-usługowym, który daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Chwalibożyce

Chwalibożyce(Kłosów + 7 km)

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 980 m²

Na sprzedaż dom wraz z działkami budowlanymi w miejscowości Chwalibożyce pod Oławą. Dom poniemiecki z początku XX wieku wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Dom ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Marcinkowice(Kłosów + 21 km)

730 000 zł109,37 m² 6 583,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Uwaga został ostatni dom! Domy w zabudowie bliźniaczej w Marcinkowicach bez prowizji I podatku pcc wyjątkowe, kameralne osiedle, 10 minut od granic wrocławia - To eleganckie osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłosów

Kłosów,dolnośląskie

235 000 zł98 m² 2 397,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 826 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 98 m2 położony w Kłosowie, gmina Wiązów, powiat strzeliński. Dom położony jest na działce 18,26 ara. Na parterze znajduje się ganek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłosów

Kłosów,dolnośląskie

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

| brzeg, okolice Brzegu, kłosów, gm Wiązów, dom wolnostojący, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, bożka7, oława ul Iwaszkiewicza 135, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Polecam.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij